Firma Handlowo - Usługowa LOGEST
  • Grafika Napęd elektryczny
  • Grafika Napęd elektryczny

Napędy elektryczne

zasilanie silników elektrycznych

Napędy elektryczne służą do otwierania i załączania wyżej wymienionych aparatów oraz sygnalizacji stanu położenia aparatu. Napędy mogą być sterowane zdalnie z rozdzielni lub bezpośrednio z napędu.

  • Grafika Napędy elektryczne
  • Grafika Napędy elektryczne
  • Grafika Napędy elektryczne

Napędy elektryczne

generowanie ruchu

Napędy elektryczne są szeroko stosowane w różnych dziedzinach, obejmując motoryzację, przemysł, transport publiczny, a także urządzenia gospodarstwa domowego. Korzyścią napędów elektrycznych jest m.in. ich efektywność energetyczna, niższe koszty eksploatacji oraz mniejszy wpływ na środowisko w porównaniu do niektórych tradycyjnych napędów opartych na spalaniu paliwa.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą firmy Logest, lub mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt:

Firma Handlowo – Usługowa LOGEST

ul. Bolesława Krzywoustego 1
84-300 Lębork

 Nawiguj

NIP: 841-124-96-33

T.: +48 59 863 18 57
F: +48 59 863 12 95
logest@logest.com.pl

FHU "LOGEST" prowadzi działalność od 2000 roku. Siedziba firmy znajduje się w Lęborku przy ul. B. Krzywoustego 1. W tym okresie wybudowano całkowicie nowy zakład z halą montażu, zapleczem magazynowym oraz częścią biurową. Całkowita powierzchnia wynosi 700 m2.

Firma zajmuje się produkcją napędów silnikowych oraz odłączników pod potrzeby energetyki. Odbiorcami są ABB Sp. z o.o. w Warszawie oraz Hapam Poland w Łodzi. W ostatnim okresie, po zakupie automatów do cięcia i praski do zaciskania końcówek, wdrożono do produkcji wyprowadzenia kablowe do silników elektrycznych.

FHU "LOGEST" zajmuje się również działalnością handlową. Krótki okres realizacji zleceń oraz rzetelność wykonywania zadań przyczyniają się do stałego wzrostu sprzedaży.

Zobacz inne

Kable i przewody

Połączenia zaciskane stosowane są do łączenia wielodrutowych żył kabli i przewodów do końcówek kablowych i złącz teletechnicznych, wypierając tradycyjne połączenia...

Wiązki kablowe

Wiązki kablowe to grupa przewodów lub kabli, które są łączone razem w jedną jednostkę, zwykle przy użyciu różnych technik wiązania, takich jak zgrzewanie, opaski...

Skrzynki sterownicze

Skrzynki połączeniowe służą do łączenia i sterowania jednocześnie trzema napędami jeżeli aparaty każdej fazy mają oddzielne napędy. Skrzynki sterownicze służą do...

Przejdź do góry strony