Firma Handlowo - Usługowa LOGEST

Produkcja

Oferujemy obróbkę przewodów i kabli oraz montaż wiązek kablowych. Wykonujemy je wg specyfikacji Klienta z naszego lub powierzonego materiału. Przy produkcji stosujemy złącza renomowanych firm. Park maszynowy obejmuje maszyny do obróbki kabli, praski minośrodowe, wiele aplikatorów do do rożnych końcówek. Wiązki przechodzą kontrole procesu zaciskania i testy stałości połączeń.

 

Kable i przewody

Połączenia zaciskane stosowane są do łączenia wielodrutowych żył kabli i przewodów do końcówek kablowych i złącz teletechnicznych, wypierając tradycyjne połączenia lutowane.

Wiązki kablowe

Wiązki kablowe to grupa przewodów lub kabli, które są łączone razem w jedną jednostkę, zwykle przy użyciu różnych technik wiązania, takich jak zgrzewanie, opaski zaciskowe, taśmy izolacyjne lub osłonki.

Napędy elektryczne

Napędy elektryczne służą do otwierania i załączania wyżej wymienionych aparatów oraz sygnalizacji stanu położenia aparatu. Napędy mogą być sterowane zdalnie z rozdzielni lub bezpośrednio z napędu.

Skrzynki sterownicze

Skrzynki połączeniowe służą do łączenia i sterowania jednocześnie trzema napędami jeżeli aparaty każdej fazy mają oddzielne napędy. Skrzynki sterownicze służą do zdalnego sterowania (między innymi do załączania i wyłączania) różnych urządzeń.

Przejdź do góry strony