Firma Handlowo - Usługowa LOGEST
  • Grafika Śruby
  • Grafika Nakrętki
  • Grafika Podkładki
  • Grafika Wkręty dociskowe
  • Grafika Nity zrywalne

Normalia

Stal cynkowana galwanicznie

Nasza hurtownia dysponuje głównie elementami złącznymi wykonanymi ze stali węglowej i stopowej. Jest to stal galwanicznie cynkowana i ocynk ogniowy.

W naszej ofercie znajdują się również elementy złączne ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej A2, A4.

  • Grafika Nity kuliste
  • Grafika Wkręty do metalu
  • Grafika Zawleczki
  • Grafika Wpusty
  • Grafika Pierścienie

Normalia

Nasze produkty nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale także są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów. Stal nierdzewna to doskonały wybór do zastosowań w miejscach, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia korozji, a kwasoodporna A2 i A4 zapewniają jeszcze wyższą odporność w trudnych warunkach środowiskowych.

Zapraszamy do naszej hurtowni, gdzie znajdziesz kompleksową ofertę elementów złącznych, dostosowaną do różnorodnych potrzeb i specyfikacji technicznych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą firmy Logest, lub mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt:

Firma Handlowo – Usługowa LOGEST

ul. Bolesława Krzywoustego 1
84-300 Lębork

 Nawiguj

NIP: 841-124-96-33

T.: +48 59 863 18 57
F: +48 59 863 12 95
logest@logest.com.pl

FHU "LOGEST" prowadzi działalność od 2000 roku. Siedziba firmy znajduje się w Lęborku przy ul. B. Krzywoustego 1. W tym okresie wybudowano całkowicie nowy zakład z halą montażu, zapleczem magazynowym oraz częścią biurową. Całkowita powierzchnia wynosi 700 m2.

Firma zajmuje się produkcją napędów silnikowych oraz odłączników pod potrzeby energetyki. Odbiorcami są ABB Sp. z o.o. w Warszawie oraz Hapam Poland w Łodzi. W ostatnim okresie, po zakupie automatów do cięcia i praski do zaciskania końcówek, wdrożono do produkcji wyprowadzenia kablowe do silników elektrycznych.

FHU "LOGEST" zajmuje się również działalnością handlową. Krótki okres realizacji zleceń oraz rzetelność wykonywania zadań przyczyniają się do stałego wzrostu sprzedaży.

Zobacz inne

Uszczelniacze

W ofercie naszej firmy znajdują się ponadto wszelkiego rodzaju oringi, uszczelki, simmeringi

Łożyska

W naszej hurtowni znajdują się elementy techniki łożyskowej większości producentów krajowych i zagranicznych: FŁT, HBC, SKF, FAG, ZKL, DKF, PPL, BMZ, GPZ, CX.

Tworzywa

Oferujemy Państwu szeroką gamę artykułów branży chemicznej w szczególności tworzyw sztucznych.

Pasy napędowe

Nasza firma oferuje w swojej bogatej ofercie handlowej pełny zakres przemysłowych pasów napędowych renomowanych i uznanych firm OPTIBELT i MEGADYNE:

Tuleje ślizgowe

Tuleje ślizgowe odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu płynności ruchu i trwałości elementów mechanicznych w różnorodnych zastosowaniach

Przejdź do góry strony